PRZEDPOKÓJ NIE TYLKO OD ŚWIĘTA

Przedpokój to miejsce, w którym witamy gości. Dobrze, aby wizytówka naszego mieszkania wyglądała schludnie i stylowo.

Z pewnością porozrzucane dookoła buty nie wpisują się w ten obraz. Zwłaszcza zimą, gdy wszyscy członkowie rodziny zostawiają w nim swoje ciężkie, oblepione brudnym śniegiem zimowe obuwie. Umieszczenie ich w przeznaczonej do tego celu szafce na buty pozwoli cieszyć się zadbanym i schludnym korytarzem, a także zaoszczędzić sporo miejsca. Ponadto, wstawienie dodatkowych mebli do przedpokoju takich, jak wieszak z lustrem, przyczyni się do poprawy wyglądu przedpokoju oraz jego funkcjonalności. Ubieramy przecież, zwłaszcza zima sporo odzieży wierzchniej, która nie zawsze dobrze się ułoży zwłaszcza gdy nie ma odpowiedniego wieszaka - zapewniamy ich szeroki wybór wieszaków ściennych w naszym sklepie.

Zimą dobrze jest również ustawić w korytarzu ociekacz na buty oraz zaopatrzyć się dobrej jakości gumową lub plastikową wycieraczkę przed drzwiami. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu na sprzątaniu, a wstawienie obuwia do szafki na buty nie spowoduje w niej mini powodzi.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password