Jak poprawnie przechowywać buty w przedpokoju?

Jedną z największych bolączek posiadaczy niewielkich mieszkań jest organizacja przestrzeni na wejściu. Przedpokój...

Jedną z największych bolączek posiadaczy niewielkich mieszkań jest organizacja przestrzeni na wejściu. Przedpokój jest zazwyczaj miejscem, w którym przechowywane jest obuwie i odzież wierzchnia. Często zdarza się, że w momencie, kiedy gościmy więcej osób - korytarz zaczyna przypominać stragan z butami.

Jedną z największych bolączek posiadaczy niewielkich mieszkań jest organizacja przestrzeni na wejściu. Przedpokój jest zazwyczaj miejscem, w którym przechowywane jest obuwie i odzież wierzchnia. Często zdarza się, że w momencie, kiedy gościmy więcej osób - korytarz zaczyna przypominać stragan z butami. Można temu zaradzić - idealnym sposobem jest dobór odpowiedniej szafki do przedpokoju, która nie tylko wpłynie na jego estetykę, ale też pomoże unikać bałaganu!

Prawidłowe przechowywanie obuwia ? dlaczego jest takie ważne?

Obuwie, z którego korzystamy na co dzień, powinno być odpowiednio pielęgnowane. Jest to szczególnie w przypadku droższych modeli lub tych, które szczególnie lubimy ? w końcu zależy nam na tym, aby służyły nam one jak najdłużej. Na zachowanie odpowiedniego kształtu i unikanie odgnieceń oraz przetarć ogromny wpływ ma sposób, w jaki obuwie są przechowywane. W niewielkich mieszkaniach często jesteśmy zmuszeni do układania par jedna na drugą, co może odbić się na wyglądzie sneakersów czy pantofli, komforcie ich noszenia oraz ostatecznie ? na naszym portfelu.

Idealnym sposobem na prawidłowe przechowywanie obuwia w przedpokoju jest szafka na buty, która zabezpieczy je przed wgnieceniami oraz zarysowaniami. Takie meble często wyposażone są w specjalne przegródki, które skutecznie separują poszczególne pary oraz zabezpiecza je przed utratą pierwotnego kształtu

Praktyczna szafka na buty do przedpokoju

Możemy oszacować, że każdy z domowników posiada co najmniej kilka par obuwia na własność. O ile w przypadku mieszkań zamieszkiwanych przez singli jego przechowywanie nie zawsze stanowi duży kłopot, o tyle w przypadku kilkuosobowych rodzin problem jest znaczący. W lokalach, w których trudno jest wygospodarować przestrzeń na dedykowaną garderobę, doskonale sprawdzają się szafki na buty.

W naszej ofercie dostępne są komody do przedpokoju w wielu wariantach. W sprzedaży posiadamy zarówno kompletne zestawy mebli do przedsionka z lustrami, siedziskami i wieszakami, jak i pojedyncze sztuki, które można dowolnie dostosować do estetyki wnętrza. Szeroki wybór wariantów oklein pozwala na dopasowanie szafki na buty do wyglądu podłóg, stolarki drzwiowej czy pozostałych elementów wyposażenia.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password